Cykl: ZnanyStylista.PL wyróżnia - zdjęcie

Cykl: ZnanyStylista.PL wyróżnia

Piątek - czas na cykl: ZnanyStylista.PL wyróżnia!

W dzisiejszym artykule salon fryzjerski z Wrzeszcza. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opisem oraz galerią zdjęć. ;)

znanystylista.pl/salon/18913/anna-malinowska-paradise-for-hair

>> Link << do wizytówki salonu w portalu.

 

Anna Malinowska: W naszej pracy pierwszą i najważniejszą rzeczą jest zadowolenie klienta, ponieważ właśnie od niego zależy pomyślność rozwoju salonu fryzjerskiego.

AM: Doskonale zdajemy sobie sprawę, że klient przychodząc na zabieg fryzjerski wymaga od nas zrozumienia jego potrzeb, dokładności, estetyki, satysfakcjonującego efektu, a jednocześnie nieprzedłużającego się czasu pracy. Możemy Państwa zapewnić, że zaczynając usługę na każdym kliencie, mam w pamięci wszystkie te czynniki oraz cel ich wykonania.

 

 

AM: Do każdego podchodzimy indywidualnie, gdyż zdajemy sobie sprawę z różności, wyjątkowości i unikalności typów urody. Wierzymy, że w umiejętny i wyważony sposób, z każdej osoby można wydobyć piękno, co również zalicza się do jednego z wielu naszych zadań.

 

 

 

 

AM: Wykonujemy takie usługi jak: keratynowe prostowanie włosów, koloryzacja nowoczesna, koloryzacja klasyczna, strzyżenie, fryzury okolicznościowe, stylizacje dzienne, a także zabiegi pielęgnacyjne dostosowane indywidualnie do stanu włosów klientki.

 

 

Jesteśmy zachwyceni galerią zdjęć! Życzymy samych sukcesów salonowi i jego pracownikom. :) 

Zapisz

< powrót do listy aktualności
Wszystkie salony fryzjerskie w jedym miejscu. Stopka Znanego stylisty.

Copyright Znany Stylista 2015. All rights reserved

Graphic & CodeAURA GROUP