Suchy szampon L' biotica PROFESSIONAL THERAPY Express wśród najlepszych polskich kosmetyków według ELLE! - zdjęcie

Suchy szampon L' biotica PROFESSIONAL THERAPY Express wśród najlepszych polskich kosmetyków według ELLE!

Miło nam poinformować, że suchy szampon do włosówL’biotica PROFESSIONAL THERAPY Express Dry Shampoo otrzymał prestiżową nagrodę ELLE International Beauty Awards 2017. Produkt znalazł się wśród sześciu najlepszych polskich kosmetyków, wybranych przez dział urody magazynu ELLE.

L’biotica PROFESSIONAL THERAPY Express Dry Shampoo nagrodzony w plebiscycie ELLE International Beauty Awards 2017!

Marta Drożdż, szefowa działu urody ELLE, tak uzasadniła przyznanie nagrody: Po suche szampony nie sięgam zbyt często. Ale jeden mam zawsze w łazience, bo to niezawodny ratunek dla włosów w awaryjnych sytuacjachTen odświeża je w kilka sekund, nie funduje „siwych” odrostów jak większość tego typu szamponów, delikatnie usztywnia i unosi u nasady jak sprej na objętość. I ma przyjemny cytrusowy aromat, który pochłania jak gąbka wszystkie zapachy z włosów.

 

Suchy szampon do codziennego stosowania L’biotica PROFESSIONAL THERAPY Express Dry Shampoo powstał we współpracy z Mistrzem Świata Fryzjerstwa, Pawłem Matrackim. To idealny kosmetyk na szybkie i proste odświeżenie włosów bez użycia wody. Pasma odzyskują świeży wygląd w ciągu kilku sekund. Formuła suchego szamponu sprawia, że włosy pozostają lekko uniesione u nasady, zyskują energię i witalność. Idealnie sprawdzi się w czasie podróży. Forma aerozolu ułatwia równomierną aplikację.

 

 

Suche szampony L’biotica PROFESSIONAL THERAPY Express oraz Refresh dostępne są w sieci Rossmann, Super-Pharm, Hebe, Drogerie Natura oraz w autoryzowanym sklepie internetowym, www.biutiq.pl
Cena szamponu: 18 zł/200 ml

< powrót do listy aktualności
Wszystkie salony fryzjerskie w jedym miejscu. Stopka Znanego stylisty.

Copyright Znany Stylista 2015. All rights reserved

Graphic & CodeAURA GROUP