Czas na urlop…jednak nie dla włosów! - zdjęcie

Czas na urlop…jednak nie dla włosów!

Nastało lato…a ty chciałabyś pochwalić się pięknym i odświeżonym lookiem i nową fryzurą. Jednak jak się okazuje kondycja Twoich włosów nie jest najlepsza. Codziennie widzisz na szczotce kosmyki swoich pasm i niestety budzi to Twój niepokój. Jak można temu zaradzić?

Carbomed & Linerase – nowej generacji, dwustopniowa terapia w zakresie rozwiązywania problemów skóry głowy!

Przyczyn wypadania włosów może być wiele. Zalicza się do nich m.in. kondycję naszego stanu zdrowia, psychiki, stosowaną dietę. Aby się uspokoić warto zrobić podstawowe badania i zaciągnąć porady specjalistów.  Warto tez wiedzieć, ze w dermatologii oraz medycynie przeciwstarzeniowej nieustannie poszukuje się nowych procedur zabiegowych i technologii, które pozwolą rozwiązać tak bardzo powszechny problem, jakim jest wypadanie włosów.  Jedną z nich jest nowatorka terapia Carbomed & Linerase.

 

Dwustopniowa terapia w zakresie rozwiązywania problemów skóry głowy

 

Z pierwszych obserwacji wiemy, że skuteczność terapii Carbomed & Linerase jest wysoko oceniana zarówno przez lekarzy, jak i pacjentów. To, co wyróżnia tę metodę to fakt, iż w wielu przypadkach na efekty nie trzeba długo czekać, gdyż pojawiają się nawet po 1-2 zabiegach, po których włosy przestają wypadać. Terapia nie tylko hamuje wypadanie włosów, ale również powoduje ich odrastanie, a nowo powstałe włosy są grubsze i zdrowsze.

 

W czym tkwi tajemnica działania tej terapii?

 

Współdziałanie tych dwóch procedur medycznych wykonywanych w czasie jednej sesji zabiegowej pobudza krążenie krwi, dostarcza potrzebnych macierzy włosa elementów budulcowych (aminokwasów). Procedura Linerase i Carbomed może być zastosowana natychmiast po zaobserwowaniu problemów z wypadaniem włosów, po zasięgnięciu porady lekarza. Terapia posiada bardzo wysoki profil bezpieczeństwa, może być stosowana w każdym wieku i długotrwale, gdyż aplikowane podczas zabiegu produkty są naturalne i całkowicie resorbowalne w ciągu max. 14 dni, dlatego nie istnieje ryzyko ich akumulacji i przedawkowania. Ponadto, procedurę Linerase i karboksyterapię Carbomed można stosować zarówno leczniczo, jak i profilaktycznie.

Przeciwwskazania standardowe jak dla każdej mezoterapii.

 

 

Więcej informacji na: www.bdaesthetic.com

 

 

< powrót do listy aktualności
Wszystkie salony fryzjerskie w jedym miejscu. Stopka Znanego stylisty.

Copyright Znany Stylista 2015. All rights reserved

Graphic & CodeAURA GROUP