CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING SALONÓW FRYZJERSKICH W MIEŚCIE WARSZAWA ? ZOBACZ RANKING

  • Przykładowe zdjęcie

Akademia Perfect Hair No 1

Świętokrzyska 32

00-116 Warszawa

godz. otwarcia Zobacz dane kontaktowe

- PRODUKTY -

Olaplex

- OCENA SALONU -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(6 opinii)
Cena / Jakość
Fryzjer / Stylista
Czystość / Serwis

- OPINIE O SALONIE -

Znanystylista.pl
bardzo dobry

najlepszy salon w jakim byłam. A mam spore doświadczenie bo nie lubię nosić odtworzone fryzury. W tym salonie jestem zawsze zaskoczona nowym strzyżeniem i moje włosy za always perfect ;)

Znanystylista.pl
bardzo dobry

Bardzo miłe zaskoczenie, jakość naprawdę na wysokim poziomie, jakość produktów używanych na mnie w salonie niesamowita, włosy pięknie lśniły, pachniały i miały zdrowy wygląd. Widać, że nie oszczędzają na kliencie. Wyborna kawa. Co do samej obsługi to tutaj mogę uczciwie powiedzieć, że niesamowicie profesjonalna. Bywałam też i za granicą u fryzjera, a tutaj czuć bardzo wysoki europejski poziom. Strzyżenie i kolor wg mnie doskonały, naprawdę czuję się świetnie, zmiana nie drastyczna, ale dobór formy i koloru perfekcyjny. Na drugi dzień nie musiałam walczyć z własnymi włosami, bo same się układają. No i zaskoczenie przy kasie... Spodziewałam się dużo wyższej kwoty, choć fryzjerka mówiła przy fotelu, że do 340 kolor, ale byłam pewna, że doliczą odżywki i strzyżenie jak gdzie indziej, a tu cena 320 za całość, bo pani stwierdziła, że zużyła mniej produktu... Szok. Polecam za podejście do klienta, jakość no i co dla mnie też nie bez znaczenia - lokalizację. Zadowolona i już wierna klientka Bożena

Znanystylista.pl
bardzo dobry

miejsce z historią i doświadczeniem. Niesamowity profesjonalizm i wysoki poziom wykonanych usług. Polecam znajomym bo jeszcze nigdy sie nie zawiodłam. Jestem bardzo zadowolona i nie mam zamiaru korzystać z usług innych salonów.

Znanystylista.pl
bardzo dobry

Szczerze polecam, bo jest to wyjątkowe i profesjonalne miejsce. Zawsze dowiem się czegoś ciekawego na temat panujących trendów, fryzura która mam jest idealnie dobrana do moich kształtów twarzy oraz stylu jaki preferuje. Aktualnie jest mnóstwo salonów fryzjerskich - jedne lepsze inne gorsze. Akademia perfect hair jak dla mnie jest najlepsza. I co najważniejsze ceny sa przystępne, wszystko jasno jest określone za co ile należy zapłacić, także nie ma zaskoczenia przy recepcji. Na pewno pozostanę wierna. Pozdrawiam serdecznie. Klientka.

Znanystylista.pl
bardzo dobry

POLECAM !!!

- DODAJ OPINIĘ -

Cena / Jakość

Fryzjer / Stylista

Czystość / Serwis

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Wszystkie salony fryzjerskie w jedym miejscu. Stopka Znanego stylisty.

Copyright Znany Stylista 2015. All rights reserved

Graphic & CodeAURA GROUP