CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING SALONÓW FRYZJERSKICH W MIEŚCIE POZNAŃ ? ZOBACZ RANKING

  • Przykładowe zdjęcie

Destiny. Salon fryzjerski

Libelta 34

61-707 Poznań

godz. otwarcia Zobacz dane kontaktowe

- OCENA SALONU -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(5 opinii)
Cena / Jakość
Fryzjer / Stylista
Czystość / Serwis

- OPINIE O SALONIE -

Znanystylista.pl
bardzo dobry

Piękna koloryzacja od Destiny, po raz kolejny idealna koloryzacja na moich włoskach i do tego prostowanie keratynowe. Koleżanki i Mąż od razu zauważyli zmianę :) POLECAM !

tIWUoW4O7G_tojaalina87-5624.png
bardzo dobry

Nie jestem z poznania mieszkam w Warszawie, jednak bardzo często jestem w moim ukochanym rodzinnym Poznaniu. Oczywiście wszelkie imprezy rodzinne i oficjalne biznesowe wymagają naprawdę dobrego wyglądu - więc zawsze muszę "pomóc" sobie dobrą fryzurą. Miałam już w życiu kilka niemiłych przygód z salonami w Polsce i za granicą dlatego jestem wyczulona. Siadając na fotelu w salonie fryzjerskim Destiny jestem spokojna - po kilku wizytach wiem, że zajmą się mną naprawdę dobrze. Najmocniejszą stroną salonu jest niewątpliwie cięcie i koloryzacja. Farby które stosują muszą być najwyższej jakości bo nawet po miesiącu mam lśniące włosy które nie tracą pierwotnej kolorystyki - to jest dla mnie ważne, bo nie mam za wiele czasu i chodzenie do fryzjera co dwa tygodnie jest dla mnie a wykonalne. Reasumując jestem bardzo zadowolona.

lrJ8AqCi7z_miranda.png
bardzo dobry

Jak dla minie to najlepszy salon fryzjerski w Poznaniu jeśli chodzi o koloryzację i farbowanie włosów ! Salon Destiny jeszcze nigdy mnie nie zawiódł - będę im wierna chyba do końca życia :)

Znanystylista.pl
bardzo dobry

Mega Mega Pozytyw odemnie !!! Pierwszorzędną obsługa i szczerość ...miałam włosy w fatalnej kondycji po moich domowych farbowaniach... Naszczęście Panie z destiny stanęły na głowie aby pomóc !

Znanystylista.pl
bardzo dobry

Destiny to dobry salon fryzjerski, napewno jeden z najlepszych w Poznaniu. Mogę to napisać z pełnym przekonaniem ponieważ jestem ich stałą klientką juz 3 lata :)

- DODAJ OPINIĘ -

Cena / Jakość

Fryzjer / Stylista

Czystość / Serwis

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Wszystkie salony fryzjerskie w jedym miejscu. Stopka Znanego stylisty.

Copyright Znany Stylista 2015. All rights reserved

Graphic & CodeAURA GROUP