CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING SALONÓW FRYZJERSKICH W MIEŚCIE ŁÓDŹ ? ZOBACZ RANKING

- OCENA SALONU -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(12 opinii)
Cena / Jakość
Fryzjer / Stylista
Czystość / Serwis

- OPINIE O SALONIE -

Znanystylista.pl
bardzo słaby

Znanystylista.pl
bardzo słaby

Nie polecam, a wręcz odradzam usługi w tym salonie fryzjerskim. Rzekomo nałożona farba w odcieniu ciemnego blondu wyszła czarna. Włosy zostały nierówno pofarbowane, są dużo ciemniejsze u nasady. Po długiej rozmowie telefonicznej właściciel zobowiązał się do zwrotu pieniędzy za niewłaściwie wykonaną usługę, czego jednak nie uczynił.

Znanystylista.pl
bardzo słaby

Nie polecam usług w tym salonie fryzjerskim, bardzo zawiodłam się koloryzacją, która niestety nie wyszła i przedmiotowym podejściem do klienta. Dokładnie fryzjerce wyjaśniłam jakiego koloru oczekuje, nie wyszedł nawet zbliżony do oczekiwanego. Nie było żadnej analizy koloru opierającej się paletą kolorów, podczas mycia włosów miałam wrażenie jakby fryzjerka szorowała podłogę a nie czyjąś skórę głowy, było to robione absolutnie bez wyczucia, zero delikatności. Pomijając już cały zabieg sama pani fryzjer zachowywała się wyniosle i zadufanie. Planowałam tam wrócić na poprawkę, natomiast stwierdziłam że jeśli z łaski mają poprawiać błąd i zniszczyć mi włosy jeszcze bardziej postanowiłam pójść do profesjonalisty. Była to moja pierwsza i ostatnia wizyta w studio Rafael.

Znanystylista.pl
bardzo dobry

super salon!!! Polecam !!

Znanystylista.pl
bardzo dobry

Wyjątkowe miejsce pod wieloma względami. Przede wszystkim atmosfera - jest miło i sympatycznie. Podejście do każdego klienta jest indywidualne. Można naprawdę się zrelaksować . To co dla mnie jest najcenniejsze to jakość wykonanych usług. Jestem bardzo zadowolona. Zawsze mogę liczyć na jakieś podpowiedzi, o co nie zapytam zawsze otrzymam wyczerpującą odpowiedź. Ceny są jasno ustalone także bez obaw o jakieś "naciąganie" przy płaceniu. Na pewno nie będę eksperymentować i szukać wrażeń w innych salonach bo znalazłam swoje miejsce! Polecam!!

- DODAJ OPINIĘ -

Cena / Jakość

Fryzjer / Stylista

Czystość / Serwis

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Wszystkie salony fryzjerskie w jedym miejscu. Stopka Znanego stylisty.

Copyright Znany Stylista 2015. All rights reserved

Graphic & CodeAURA GROUP