CHCESZ ZOBACZYĆ RANKING SALONÓW FRYZJERSKICH W MIEŚCIE WROCŁAW ? ZOBACZ RANKING

- Opis salonu -

Salon K&D Fryzjersko - Kosmetyczny oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie pielęgnacji na najwyższym poziomie! Pracujemy na renomowanych produktach w 100% oryginalnych - m.in MATRIX, LOREAL, KAARAL czy REVLON. Natomiast przy pielęgnacji ciała używamy produktów marek m. in. ARKANA, IBD, SEMILAC. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie z naciskiem na profesjonalizm i zdobyte doświadczenie! Nasza praca to Nasza pasja! Oprócz standardowych usług w Naszym salonie oferujemy również zabiegi z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej :) Zapraszamy

- PRODUKTY -

Kaaral

- OCENA SALONU -

+ DODAJ OPINIĘ
SUMA OCEN:
(7 opinii)
Cena / Jakość
Fryzjer / Stylista
Czystość / Serwis

- OPINIE O SALONIE -

Znanystylista.pl
bardzo dobry

Profesjonalizm! Jestem zadowolona z pierwszej wizyty w tym salonie. Ten nowy kolor włosów i to podcięcie kompletnie mnie odmieniło. Dziękuję za fachowe doradztwo. Polecam! :)

Znanystylista.pl
bardzo dobry

Nie mam zastrzeżeń. Salon K&D , to miejsce dla mnie wyjątkowe. Tu odbywają się zwykle metamorfozy na mojej głowie. Pani Kasia ma wyczucie estetyczne, jest doświadczona fryzjerką, której można zaufać. Konkretna babka z poczuciem humoru, która zna się na fryzjerstwie i której można powierzyć swoje włosy!

- DODAJ OPINIĘ -

Cena / Jakość

Fryzjer / Stylista

Czystość / Serwis

Dodaj opinię (opcjonalnie):

Wszystkie salony fryzjerskie w jedym miejscu. Stopka Znanego stylisty.

Copyright Znany Stylista 2015. All rights reserved

Graphic & CodeAURA GROUP